http://www.rtiaevents.pl/wp-content/uploads/2014/03/events-pumpingland-daty1.jpghttp://www.rtiaevents.pl/wp-content/uploads/2014/03/time4vixa.jpghttp://www.rtiaevents.pl/wp-content/uploads/2014/03/mdj.jpghttp://www.rtiaevents.pl/wp-content/uploads/2014/03/brooklyn.jpghttp://www.rtiaevents.pl/wp-content/uploads/2014/03/zombienation.jpghttp://www.rtiaevents.pl/wp-content/uploads/2014/03/bad.jpghttp://www.rtiaevents.pl/wp-content/uploads/2014/03/112.jpg

Witamy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Dzięki RTIA EVENTS w Waszych klubach mogą odbyć się eventy klubowe znane pod nazwami PUMPINGLAND, RETRO TIME IN ATTACK, oraz MEMBERS OF PUMPINGLAND. Zapraszamy do współpracy wszystkich managerów oraz właścicieli klubów i dyskotek.

RTIA EVENTS to nie tylko agencja bookingowa, ale również Label, specjalizujący się w stylach muzycznych takich jak: hardbass, pumping house, poky, klubb, scouse house etc. Więc jeśli jesteś producentem tworzącym wymienione gatunki muzycznie nie wahaj się i wyślij do nas swoje demo pod adres mailowy DEMO@RTIAEVENTS.PL.

Zapraszamy do współpracy

Comments.

Currently there are no comments related to this article. You have a special honor to be the first commenter. Thanks!

Leave a Reply.